NE PIŠE MU SE DOBRO: Stigao ludi dokaz zašto Bayern neće osvojiti Bundesligu!

Izgleda kako Niko Kovač nema magični štapić s kojim bi ponovio sjajnu formu iz uvoda sezone. Nažalost po njega i sve navijače bavarskog giganta, čini se da ovo neće biti sezona Bayern Munchena u Bundesligi. Jučer je stigla još jedna potvrda kako BVB u ovom trenutku igra najbolji nogomet u Njemačkoj!

Početkom listopada Bayern je doživio nevjerojatni udarac na Allianz Areni kad su visoko izgubili 0:3 od Borussije M’Gladbach. Tu se već počelo pisati kako je Kovač bivši, ali vodstvo kluba dalo mu je podršku. Zatim je stigla reprezentativna stanka, koja će se na kraju pokazati pravovremenom. Nakon toga Niko i njegovi izabranici odlično su odradili dvije utakmice protiv AEK-a iz Atene te dosta lagano upisali dvije pobjede. U Bundesligi su srušili Wolfsburg i Mainz, ali neočekiva je bio kiks protiv Freiburga kod kuće kada su ispustili pobjedu u posljednjim trenucima.

Kiks protiv B’MGladbacha i Freiburga mogao je biti prebrisan trijumfom nad BVB, ali to se ipak nije dogodilo. Prvio dio Bavarci su odigrali jako dobro te su čak imali vodstvo 1:0 zbog pogotka Roberta Lewandowskog. Na početku drugog poluvremena u 49. minuti Reus je izjendačio iz jedanaesterca, ali samo tri minute kasnije Lewa opet postiže gol za novo vodstvo Bayerna.

Reus će opet donijeti izjednačenje domaćinu, a onda joker s klupe, Paco Alcacer, u 73. minuti zabija za veliku pobjedu Borussije Dortmund.

Kovač je tako doživio novi debakl na klupi Bayerna te su se opet pojavili razni napisi kako će vrlo brzo napustiti klupu najvećeg njemačkog kluba. No, još jedan uistinu nevjerojatni podatak mu ne ide u prilog!

Naime, u prilog mu ne ide niti podatak koji su iskopali pedantni statističari, a prema kojemBayern nikada u povijesti nije uspio nadoknaditi ovako velik zaostatak nakon 11 kola!

IMAMO RAZMAŽENKA GODINE: OBJAVLJENI RAZLOZI ZBOG KOJIH ALEXIS SANCHEZ ŽELI OTIĆI IZ UNITEDA!

POZNATI PSIHOLOG UNIŠTIO BAYERN: “Da, oni su prvaci, ali samo u….”