NESLAVNA STATISTIKA: Genijalni Leo Messi ponovno zakazao jednim detaljem!

Barcelona je u jučerašnjem susretu, na domaćem terenu pobijedila Valladolid, 1-0. Strijelac jedinog pogotka bio je Leo Messi.

Messi se opet muči s realizacijom kaznenih udaraca

Barcelona je ubilježila pobjedu protiv Valladolida, 1-0. Katalonski gigant se baš i nije iskazao no stvar je spasio, tko drugi nego, Lionel Messi. Argentinac je zabio u 43. minuti iz kaznenog udarca.

Priliku da povisi rezultat pogotkom iz jedanaesterca, Messi je imao i u 85. minuti, ali mu je udarac obranio Jordi Masip.

Ono o čemu diskutiraju Barcini navijači je Messijeva promjenjiva učinkovitost iz kaznenih udaraca. Donedavno je bio besprijekoran, no promašio je zadnjih devet od 28 izvedenih penala. Sveukupno, u La Ligi ima 12 promašaja iz 62 pokušaja, a u svim natjecanjima 20 je penala promašio od 86 izvedenih. I dok navijači strepe svaki put kad Leo prinosi loptu bijeloj točki, trener Barcelone Ernesto Valverde nije zabrinut:

„Ne, nisam nervozan zbog Messijevih promašaja. Bio sam uvjeren da će zabiti oba kaznena udarca… Leo je i dalje sigurna oklada. Pucat će penale i dalje i uvjeren sam da će ih zabijati!“

NEVJEROJATNI KIKS: Real u Madridu izgubio od Girone, a evo kad su gosti posljednji put upisali pobjedu!

JUVE IZBACIO SJAJAN VIDEO: Mandžukić na hrvatskom najavljuje spektakl s Atletico Madridom!