NEVIĐENO: Sudac utakmice na poluvremenu tražio dres od najveće svjetske zvijezde?!

Europski prvak Portugal minimalno je svladao Maroko 1:0. Pobjednički pogodak i nova tri boda Portugalcima je donio njihov najbolji igrač i kapetan, Cristiano Ronaldo. Bio je to već četvrti zgoditak u drugom susretu ponajboljeg svjetskog nogometaša, čime uvjerljivo drži vrh ljestvice najboljih strijelaca.

Isto tako, igrač madridskog Reala je postao europski rekorder po postignutim golovima, prestigao je legendarnog Ferenca Puskasa. Međutim, poslije susreta je u medije procurila nevjerovatna informacija!

Glavni sudac utakmice, američki arbitar Mark Geiger zatražio je na poluvremenu od superzvijezde da mu pokloni svoj dres. Prenose to strani mediji, a informacija je došla od marokanskog igrača Nordina Amrabata.

Prenosimo njegovu izjavu, koju su podijelile Sportske novosti : „Ne znam čime se ovaj sudac bavio ranije, ali danas je bio impresioniran Ronaldom! Pepe mi je rekao kako je čuo da ga je još u poluvremenu zatražio dres…O čemu mi to pričamo, je li ovo SP ili cirkus?!“ – zapitao se marokanski veznjak.

KAKVE RIJEČI: Pogledajte što je Dybala rekao za Mandžukića!