NEVJEROJATNA SRAMOTA TURSKOG DIVA: Pogledajte što se danas dogodilo Fenerbahčeu!

Jedan od najvećih turskih klubova, Fenerbahče, prolazi jednu od najgorih kriza u povijesti kluba. Navijači su danas dožvjeli su još jednu, uistinu bolnu šamarčinu. Naime, Fener je izgubio na gosotvanju kod Akhisarspora, i to s visokih 3:0 što samo dokazuje raspad sistema!

Golema sramota je ovo iz razloga što je ovo bio pravi dvoboj klubova koji žele izaći iz zone ispadanja. Akhisarspor je bio iza Fenerbahčea, ali ovom pobjedom ga je preskočio! Domaćin je poveo preko Bokile u 26. minuti, a s 1:0 otišlo se na odmor. U 82. minuti sve nade gostiju uništio je Elvis Manu. Konačnih 3:0 postavlja Regattin.

Trener Fenerbačea je nizozemski stručnjak Koeman koji je preuzeo klupu sunarodnjaka Cocua. Koeman je čak imao pozitivan start na klupi remiziravši protiv puno jačeg Galatasaraya, a zatim su došle pobjede u Europa ligi protiv Anderlechta te u prvenstvu protiv Alanyaspora. Ali to je bilo sve, stigao je novi pad.

Jedina dobra stvar je ta što je Fenerbahče osigurao nokaut fazu Europske lige. No, treba uzeti u obzir kako su protivnici u skupini zaista slabašni, a pod tim se misli na Spartak Trnavu i očajni Anderlecht. Dinamo je razbio Fener u Maksimiru 4:1, a u uzvratu je sudac doslovce masakrirao Modre iako je utakmica završila bez pogodaka.

Fener se tako trenutno nalazi na katastrofalnom 16. mjestu, a to je posljednje mjesto koje vodi u drugu ligu! Imaju katastrofalnu gol razliku 14:22. Da stvar bude još gora, sutra će 17-plasirana momčad Kayserispor na gostovanje kod Kasimpase i u slučaju pobjede Kaysera, Fener bi pao na 17. mjesto!