NEVJEROJATNI KIKS: Benfica je uzdrmana! Pogledajte što je danas prosuo portugalski velikan!

Pomalo nevjerojatne scene dolaze iz Portugala. Benfica je doživjela nevjerojatni udarac u domaćem prvenstvu. Dinamov protivnik u Europi kiksao je kod kuće protiv Belenensesa odigravši 2:2!

Kiks možda i nije čudan jer se radi o trećem remiju ove sezone, a još imaju isti broj poraza. No, došao je u zaista loš trenutak. Zbog ovog remija Benfica i Porto sada imaju identiačn broj bodova na tablici (60).

Domaćim medijima je čudan način na koji se dogodio kiks, a sigurno možete poslužiti kao motivacija našem Dinamu. Naime, prvi dio je završio bez pogodaka uz zaista loš nogomet, a Benfica nije uputila ni jedan udarac u okvir vrata gostiju! A onda se otvorilo na početku drugog poluvremena.

U 55. minuti pogađa Jonac, a samo osam minuta kasnije rezultat povećava Samaris. Očekivalo se da će Benfica susret privesti kraju bez nepotrebnih šokova, a ono ipak šok!

Benfica je prosula ovo vodstvo u samo dvije minute! Za Belenenses pogađaju Viana i Kikas u 68. i 70. minuti.

Benfica i Dinamo uzvratnu utakmicu osmine finala Europske lige igraju u četvrtak, a početak utakmice je u 21:00. Jesu li se nogometaši Benfice malo opustili kad su izvukli Dinamo? Odgovor na to pitanje vidjet ćemo u četvrtak, a ne bi imali ništa protiv da Portugalci zabilježe još jednu utakmicu bez pobjede.

Što Vi mislite, može li Dinamo izbaciti Benficu? Svoje mišljenje ostavite ispod u komentarima…

STRAŠNI PLAN: EVO ZAŠTO SE VRATIO ZIDANE! LISTA ŽELJA JE ČUDESNA…

BJELICA OTKRIO KARTE: Evo tko će protiv Benfice umjesto Šunjića i Leovca!

POTVRĐEN DUGO NAJAVLJIVAN POTEZ: DALIĆ U REPREZENTACIJU POZVAO DINAMOVU ZVIJEZDU!