NEVJEROJATNI PORAZ BARCELONE: Betis slavio na Camp Nou, a naš Rakitić dobio crveni karton!

Sve je izvjesnije kako će ovo biti vrlo izjednačena sezona u španjolskoj La Ligi. Prije nekoliko minuta stigla je još jedna potvrda u vezi toga. Betis Sevilla slavila je u Barceloni 4:3 i tako dodatno zakomplicirala situaciju na vrhu tablice!

Utakmicu je obilježio povratak ponajboljeg igrača na svijetu, Lionela Messija. No, to ipak nije bilo dovoljno. Betis je imao 0:2 nakon prvih 45 minuta zahvaljujući golovima Firpo Juniora i Joaquina.

Messi je u 67. minuti smanjio rezultat uspješno realiziranim udarcem s bijele točke, ali samo četiri minute kasnije Betis opet ima dva gola razlike. Gol postiže Giovani Lo Celso. Nadu domaćinu vraća Arturo Vidal u 79. minuti, ali opet gosti dolaze do novog pogotka u 83. minuti.

Messi će na samom kraju utakmice ublažiti rezultat. Barca je ovim porazom ipak ostala na vrhu tablice, ali sada samo bod manje zaostaju Atletico Madrid i veliko iznenađenje ove sezone Deportivo Alaves. Tri manje ima Espanyol.

Dodajmo kako je hrvatski veznjak Ivan Rakitić nažalost dobio crveni karton. Ivan je prvi put požutio u 44. minuti, a drugi karton dobio je u 81. minuti. Sada slijedi reprezentativna stanka, a onda će biti zanimljivo ispratiti ostatak ove vrlo uzbudljive lige.

POČINJE PRAVA BORBA: SVI SU POLUDJELI ZA “NOVIM PIRLOM”, A CHELSEA ZBOG SARRIJA IMA PAKLENI PLAN ZA NJEGA!