NEVJEROJATNI USPJEH: Juniori Dinama srušili veliki Liverpool! Evo tko je idući protivnik…

DINAMO ZAGREB plasirao se u četvrtfinale Lige prvaka! Juniori Dinama ostvarili su nevjerojatni uspjeh u juniorskoj Ligi prvaka i svaka im čast na tome!

Liverpool je poveo u 53. minuti preko Bobby Duncana, a Dinamo je uzvratio u 68. minuti preko Leona Šipoša. Rezultat se do kraja nije mijenja pa smo opet morali gledati jedanaesterce kao protiv Lokomotiva iz Moskve.

I opet je briljirao fantastični Dinko Horkaš koji je obranio dva jedanaesterca, a poseban je bio posljednji udarac s bijele točke koji je pokušao realizirati Bobby Duncan, ali Horkaš ga je fantastično pročitao.

Bilo je još dobrih prilika, ali obrane su radile odličan posao. Modri su imali možda i bolje prilike, ali nedostajalo je koncentracije u završnici. Izabranici Igora Jovičevića tako su podsjetili na juniore Dinama koji su u sezoni 2015/16. svladali Anderlecht u gostima 2:0 golovima Gojaka i Brekala, ali naravno, onda je stigao famozni ‘slučaj Fintić’ i Modri nisu mogli ugostiti veliku Barcelonu na prepunom Maksimiru jer ih je UEFA izbacila iz natjecanja.

Idući protivnik Dinama u juniorskoj Ligi prvaka biti će Chelsea ili Montpellier. Njihov susret na rasporedu je sutra u 18:00.

STRAŠAN IZNOS: EVO KOLIKO ĆE DINAMO ZARADITI UKOLIKO IZBACI BENFICU!

SLUŽBENO: Evo što je Dinamo večeras napravio za hrvatski nogomet!