NIKO RADI PRAVI POSAO: Bayern jedini stopostotni klub Bundeslige!

Minhenski Bayern je krenuo jako u sezonu, u tri kola imaju čistih devet bodova i jedini su klub sa tim učinkom. Njemački prvaci su na Allianz Areni svladali Bayer iz Leverkusena, završilo je 3:1.

Za nova tri boda pogodili su Corentin Tolisso, Arjen Robben i James Rodriguez. Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj odradio je cijeli susret za poražene goste.

Nikini momci imaju sjajnu gol razliku od 9:2, najefikasniji strijelci su Lewandowski, Robben i Muller sa dva pogotka. U idućem kolu bavarski div ima još jedan ozbiljan ispit, idu u goste Schalkeu.

Najnapetije je bilo na Volkswagen Areni gdje je domaći Wolfsburg uspio izvući remi (2:2) nakon što je Hertha dva puta bila u vodstvu.

Hertha je povela golom Dilrosuna u 61. minuti, a u završnici susreta uslijedio je pravi triler. U 87.minuti Yunus Malli iz penala donosi izjednačenje Vukovima. Ali, u prvoj minuti sudačke nadoknade  Duda ponovno dovodi u vodstvo Herthu. Ipak, Wolfsburg uspijeva izvući remi, a strijelac je bio Admir Mehmedi u 92. minuti.

ŠTO SE DOGAĐA: LIVERPOOLOVO SKUPOCJENO POJAČANJE JOŠ NIJE DEBITIRALO!

STIŽE MLADI VAL: Zlatko Dalić će u kvalifikacije za Euro s pet mladih igrača!