NIKO, RAZOČARAO SI NAS: Evo kako je Kovač loše prihvatio zasluženi poraz!

Niko Kovač pod velikim je pritiskom nakon teškog poraza od Borussije Monchengladbach 0:3 u sedmom kolu Bundeslige. Njegov Bayern je trenutačno peti na ljestvici, a ispred njega su s bodom više Hertha, Werder i Mönchengladbach, dok lider Borussia Dortmund ima četiri boda više. Isto toliko posljednjih mečeva Kovač nije dobio, uz po dva remija i poraza u nizu…

“Krenuli smo dobro u prvih 10 minuta. Međutim, nakon toga smo primili dva gola u šest minuta i ništa više nije bilo isto. Mönchengladbach nam je zabio tri gola iz tri prilike. Ipak, čestitke protivniku na pobjedi. Dva brzo primljena gola su nas poremetila i moramo živjeti danas s tim i spriječiti takvo što u budućnosti”, poručuje Kovač nakon teškog poraza.

Podsjetimo, hrvatski trener je sjajno krenuo u sezonu. vezao sedam uzastopnih pobjeda i osvojio njemački Superkup protiv svoje bivše ekipe Eintrachta (5:0) u velikom stilu. Sve je izgledalo jako dobro na Allianz Areni, sve do domaće utakmice s Augsburgom (1:1) i primljenog gola u 86. minuti. Međutim, nisu to ozbiljno shvatili u Münchenu, pa je tri dana kasnije stigao bolan poraz u Berlinu od Herthe (2:0).

Njemački mediji već pišu kako je Kovač bivši, ali čeka se službena potvrda…

KAKVA SRAMOTA: POGLEDAJTE ŠTO JE BORUSSIA M’GLADBACH NAPRAVILA BAYERNU, KOVAČU SE TRESE KLUPA!

LOPETEGUI MORA OTIĆI: Pogledajte što je danas napravio čudni trener Real Madrida!