NOVA OPCIJA U NAPADU: Hrvatska špica izbacila Celtic iz Lige prvaka!

Sinoć su odigrani susreti trećeg pretkola kvalifikacija za Ligu prvaka, a u fokus pažnje je dospio opet jedan Hrvat. Marko Livaja odigrao je odličnu utakmicu u pobjedi njegovoj AEK-a protiv škotskog Celtica.

Grci su u Ateni slavili 2:1, a pogodak za 2:0 u 50. minuti susreta postigao je upravo bivši Hajdukov talent. Marko je poentirao udarcem glavom sa pet metara i tako praktički donio siguran prolaz žuto-crnima.

Inače, domaći su poveli već u 6. minuti preko Gala, a konačnih 2:1 postavio Sinclair 12 minuta prije kraja utakmice.

Grčki prvaci će u play-offu pokušati izboriti najelitnije klupsko natjecanje preko mađarskog Videotona, a trebali bi biti blagi favoriti. U svakom slučaju, osigurali su Europsku ligu.

24-godišnji Splićanin zasada je bez debija u A vrsti, no to bi se moglo promijeniti u utakmicama Liga nacija. Pošto se Mandžukić nedavno oprostio, za očekivati je da će za poziciju klasične špice konkurirati Anderlechtov Ivan Santini, te upravo desetka AEK-a. Andrej Kramarić ipak voli igrati malo povučenije.

Prošle je sezone na posudbi u Grčkoj zabio osam pogodaka, dok je za U-21 selekciju tri puta tresao mrežu u pet nastupa. Livaja ima šest nastupa za Inter, a nosio je i dresove Atalante te Rubina iz Kazanja.

VEĆ IMAJU JEDNOG HRVATA U NAPADU, A SAD DOVODE I DRUGOG: TALIJANSKI KLUB ZAINTERESIRAN ZA DINAMOVU ZVIJEZDU!