ODGODILI PROSLAVU NASLOVA: Pogledajte kako je Lille večeras ponizio PSG!

Ultra bogati PSG večeras je mogao proslaviti novi naslov prvaka Francuske, ali u tome ih je na čudesan način spriječio simpatični Lille koji ih je razbio 5:1.

Lille je savršeno otvorio dvoboj s obzirom da je loptu u vlastitu mrežu gurnuo Thomas Meunier, i to već u sedmoj minuti. No, samo četiri minute kasnije rezultat izjednačava Bernat, drugi bočni igrač Parižana.

Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao ali je u 36. minuti crveni karton dobio strijelac gostiju, Juan Bernat. A onda početkom drugog dijela kreće pravi spektakl i goropadni Lille.

Već u 51. minuti novo vodstvo domaćinu donosi Pepe, a u 65. minuti rezultat povisuje Bamba. U 71. minuti na 4-1 rezultat postavlja Gabriel, a u 84. minuti Fonte postavlja konačnih 5:1. Zanimljivo kako je kod pogodaka Gabriela i Fontea bio isti asistent. Radi se o sjajnom Pepeu.

Naravno da čudi ovaj poraz Parižana jer u svojoj ekipi nisu imali samo Cavanija, Neymara i Di Mariju. Sve ostale zvijezde bile su na raspolaganju Tuchelu koji se mora dobro zapitati zašto je došlo do takvog opuštanja na samom kraju sezone.

Ipak, ova pobjeda Lillea ne mijenja puno toga na tablici jer PSG i dalje ima ogromnu prednost od čak 17 bodova. No, Lille je ovom pobjedom zacementirao drugo mjesto i igrači već polako mogu slaviti plasman u Ligu prvaka iduće sezone.

KAKVA VIJEST: Cristiano Ronaldo će uskoro dobiti najveću čast u životu!