ODLIČNI PAROVI: Evo tko igra u polufinalu Europske lige!

U utorak i srijedu smo imali priliku vidjeti nevjerojatnu Ligu prvaka, a danas ništa manje atraktivnu Europsku Ligu. Rebić i njegov Frankfurt plasirali su se u polufinale EL!

Večeras su odigrane uzvratne utakmice četvrtfinala Europske lige, a ovo su rezultati:

Arsenal je i u drugom dvoboju svladao Napoli, ovog puta u gostima. Rezultat je bio 1-0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Alexandre Lacazette.

Chelsea je nekako na papiru imao najlakši posao s obzirom da su već u gostima sredili Slaviu Prag 1-0 zahvaljujući pogotku Girouda. No, češki klub se pokazao kao vrlo tvrd orah. Plavci su već u 17. minuti imali 3-0, a onda je u 26. rezultat smanjio Souček. Ali, Chelsea je opet imao tri gola prednosti samo minutu poslije. U drugom dijelu Petr Ševčik je postigao dva gola za Slaviu Prag i to je bilo sve od simpatičnih Čeha koji su u osmini finala izbacili Sevillu.

Također ne tako težak zadatak imala je Valencia koja je ugostila razbijeni Villarreal koji se bori za ostanak u Primeri. Prvi dvoboj završio je pobjedom Valencije 3-1, a u uzvratu je opet Valencija slavila. Ovog puta bilo je 2-0.

Možda i najzanimljiviji dvoboj sveukupno gledajući podarili su nam Rebić i njegov Frankfurt koji su izbacili Benficu iako su prvu utakmicu izgubili 4-2. Za prolazak je bio dovoljna pobjeda 2-0 i upravo to se dogodilo. Rebić je upisao asistenciju te je bio jedan od najboljih igrača njemačkog kluba.