ON NIJE NORMALAN: Pogledajte urnebesnu proslavu Simeonea nakon pogotka Gimeneza!

Susret Atletico Madrida i Juventusa prošao je sasvim očekiano. Tvrda, vatrena i vrlo žestoka utakmica odigrala se na stadionu Wanda Metropolitano.

Španjolska ekipa je bila najbliža pogotku u prvom poluvremenu kad je Griezmann lijepo gađao, ali je vratar Juventusa još bolje reagirao pa je lopta završila na prečki.

Vrlo zanimljiv trenutak dogodio se u 70. minuti kada je pogodak postigao Alvaro Morata. No, sudac je nakon strašnog pritiska od strane Juventusa odlučio pogledati VAR. I zaista, Morata je napravio prekršaj na Chielliniju i pogodak je poništen!

Ipak, domaćin je u 78. minuti pogodio preko Gimeneza. I ovdje je bilo svega i činilo se da je Atletico opet napravio prekršaj u napadu, ali pogodak je ipak priznat. A ono što je nasmijalo nogometni svijet je reakcija Diega Simeonea, trener Atletico Madrida. Naime, vatreni Argentinac na sebi svojstven način odlučio je proslaviti taj pogodak.

Atmosferu je dodatno zakuhao Diego Godin, fantastični stoper koji je pogodio za 2:0 uz malu pomoć Ronalda koji je skrenuo loptu u svoju mrežu. Atletico tako ima 2:0, ali ništa nije gotovo.

Jedno je sigurno, a to je da će biti posla za sudačke eksperte. Uzvrat u Torinu svakako će biti žestok jer Juve se neće tako lako predati.