I ONDA SE ONI ŽALE NA SUĐENJE REALU: Pogledajte sramotno dosuđeni penal za Barcelonu! Igrači Eibara zamalo istukli suca

Real Madrid stigao je do naslova prvaka Španjolske nakon nekoliko godine, ali pamtit će se ova sezona kao jedna od luđih…

Ne mogu se podnijeti

Prije nekoliko dana katalonski mediji zasuli su Real raznim komentarima kako ‘Kraljevi’ uopće nisu trebali biti prvaci ove sezone te kako su za to najviše došli zbog sudačkih pogrešaka. Ali onda je danas stigla nova sramotna odluka u nogometu, ali ovog puta išla je na mlin Barcelone.

Real je slavio kod Malage 0:2 i tako potvrdio naslov iako mu je bio dovoljan i samo bod. Barca je trebala veliki kiks Reala, ali on se nije dogodio.

Katalonci su loše krenuli protiv Eibara. U prvom poluvremenu gubili su 0:1, a već u 61. minuti Inui postiže svoj drugi pogodak na utakmici. Ali onda Messi i društvo postaje ozbiljnije…

Pri rezultatu 1:2 za Eibar sudac je odlučio dati poklon domaćinu. U 70. minuti Alba je želio uputiti udarac, ali je onda pao kao da ga je auto udario. Začuđeno je pogledao iza kao da ga je netko zaista dodirnuo, ali NIJE! Sudac je pokazao na bijelu točku, a bijes smo mogli vidjeti na igračima Eibara… nije im bilo svejedno.

I onda ne možemo shvatiti osobe koje su protiv video tehnologije. Ovakve stvari ne želimo gledati u sportu. Zamislite, vodite veliku Barcelonu 1:2 na Camp Nou i onda vam sudac oduzme priliku da napravite strašno iznenađenje. Ali tako to očito ne ide kad se hrvate s velikima… isto mislimo i kad se gleda kroz prste ostalim gigantima diljem Europe, ne samo za ovo večeras.