OPET POSAO ZA BEUSANA: Je li Hajduk u Osijeku zabio iz zaleđa?

Osijek i Hajduk odigrali su spektakularnu utakmicu koja je završila remijem 3:3. Dinamo sada ima prednost od 8 bodova ispred Hajduka.

Hajduk je poveo preko Bašića, no preokret domaćinu donose Marić i Lepa. Pred sam kraj prvog dijela rezultat izjednačava Savvas. U 58. minuti Hajduk opet vodi nakon što je Šimunec gurnuo mrežu u vlastiti gol.

Konačan rezultat postavlja Hajradinović u 77. minuti nakon što je uspješno izveo jedanaesterac. Ipak, čini se kako će biti posla za Beusana što se tiče trećeg pogotka Hajduka!

Braniči Osijeka upozoravali su suce na zaleđe Saida, no uzalud. Na usporenoj snimci vidi se kako je Said u vrlo dvojbenoj poziciji u trenutku kada je Mađar krasnim potezom prebacio obranu Osijeka, no čini se kako je pogodak regularan.