OPET SENZACIJA: Sin legendarnog francuskog reprezentativca izbacio PSG iz Liga kupa!

Posljednjih dana iz Francuske stalno stižu senzacije. Posljednja u nizu je ispadanje velikog PSG-a iz Liga kupa.

Opet senzacija

Nogometaši Guingampa senzacionalno su u polufinalu Liga kupa na Parku prinčeva pobijedili PSG s rezultatom 2-1.

Iako se uoči utakmice očekivala laka pobjeda Parižana, „fenjeraš“ Le Championnata su iznenadili.

PSG je poveo u 62. minuti golom Neymara, a gosti su izjednačili u 81. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Yeni N’Gbakoto. U sudačkoj nadoknadi na scenu stupa Marcus Thuram , sin legendarnog Liliana i iz kaznenog udarca postiže gol za veliku pobjedu.

SVE JE DOGOVORENO: Juventus će uskoro imati trećeg najplaćenijeg igrača Serie A!