OPTIMIZAM U PRAZNO? Solskjaer otkrio kako će srušiti Barcelonu!

Večeras je opet Liga prvaka s nama! U Torinu će igrati Juventus i Ajax dok će Barcelona ugostiti Manchester United, kojeg su mnogi opet otpisali.

SOLSKJAER VJERUJE

Solskjaer i društvo moraju u Barceloni loviti zaostatak od 1:0. Podsjetimo, to je rezultat prve utakmice između Manchester Uniteda i Barcelone, a Barca je slavila pogotkom Luisa Suareza iako je pogodak kasnije prebačen na Luke Shawa pa se vodi kao autogol.

United se tako našao u gotovo pa identičnoj situaciji kao u osmini finala istog natjecanja kad su kod kuće izgubili od PSG-a. Svi su ih otpisali, a oni su napravili veliko čudo u Parizu. Mogu li to ponoviti? Trener ‘Crvenih vragova’ vjeruje da mogu!

“Možemo biti u igri za prolaz u polufinale sve dok budemo uspijevali ne primiti gol. Dobijemo li u 93. minuti neki slobodan udarac ili prekid, vjerujem kako možemo do gola i iznenađenja. Viši smo i snažniji od njih. Treba nam samo jedan gol za vratiti se u igru, a ne bih imao ništa protiv da ga zabijemo i u posljednjoj sekundi jer smo zaista fizički maksimalno spremni”, rekao je Ole pa je dodao:

”Moramo stvoriti dovoljno prilika za gol, ali ih moramo zaustaviti da ne iskoriste svoje šanse. Nakon prvog poluvremena ovog dvoboja kaskamo za njima za jedan gol, ali ako u nastavku zabijemo, imamo šansu za prolazak.”

Što mislite, može li engleski velikan ponoviti čudo iz Pariza?

KRAJ NEIZVJESNOSTI: PREDSJEDNIK BARCELONE SE KONAČNO OČITOVAO O „SLUČAJU RAKITIĆ“!