OVAJ IMA TOP U NOGAMA: Rennesov igrač zabio briljantan zgoditak na otvaranju Europske lige!

Sinoć je postignut fenomenalan pogodak, koji bi lako mogao kandidirati za najbolji na kraju Europske lige, mada je još prerano o tome govoriti. Zbilo se to na utakmici skupine K između francuskog Rennesa i češkog Jabloneca.

Senegalsko krilo Ismaila Sarr poslao je pravi projektil u mrežu koji vjerovatno nijedan vratar ne bi mogao obraniti.

Dogodilo se to u 38. minuti za 1:0 vodstvo Francuza, njegov suigrač mu je odložio loptu, Sarr ju je fantastično zahvatio i pogodio same rašlje nemoćnog golmana Hrubya.

Inače, ovaj 20-godišnjak je odbio Barcelonu kako bi nastavio karijeru iz Metza u francuskom prvoligašu. Njegov transfer iznosio je između 17 i 20 milijuna eura. Smješten je listu najtalentiranijih igrača koji se bore za nagradu Golden Boy.

Za senegalsku reprezentaciju skupio je 19 nastupa i zabio tri gola.

Dvoboj je otišao na stranu domaćih, Hatem Ben Arfa je u posljednjoj minuti zabio za sva tri gola Rennesa.

JE LI I VAS IZNENADIO? NIKO KOVAČ PREKRIŽIO MODRIĆA! EVO TKO BI PO NJEMU TREBAO DOBITI ZLATNU LOPTU!