OVO SE NEĆE SVIDJETI REALOVCIMA: Mateo Beusan otkrio što misli o utakmici Real-Bayern!

Ne stišavaju se rasprave o utakmici Real Madrid – Bayern Munchen. Sada je svoje mišljenje dao poznati sudački ekspert, Mateo Beusan…

Beusan objasnio

Mateo Beusan, poznati sudački ekspert, prokomentirao je čudne situacije koje su se dogodile u sinoćnjoj utakmici između Reala i Bayerna.

Mateo kaže kako nije bilo jedanaesterca nakon duela u prvom dijelu između Ramosa i Lewandowskog, ali je zato sudac trebao pokazati na bijelu točku nakon što je lopta pogodila Marcela u ruku. To se dogodilo u 47. minuti, a Bayern bi vjerojatno poveo 1:2. To je čak i sam Marcelo priznao nakon utakmice.

A samo pet minuta kasnije opet je bio duel između Ramosa i Lewandowskog. Kapetan Reala nespretno je startao na poljskog napadača i prema Beusanu to je čisti prekršaj odnosno sudac Čakir je trebao pokazati na bijelu točku.

Beusan je tako ustvrdio kako je Bayern Munchen s razlogom ljut jer su oštećeni za čak dva penala!

S druge strane utakmicu je analizirao Joško Jeličić koji je pohvalio našeg Luku Modrića kazavši kako Hrvatska ima dobro rješenje za desnog beka ako Vrsaljko ne bude mogao igrati. Joško također smatra kako je Zinedine Zidane jako loše pripremio utakmicu te da je Bayern jučer trebao proći dalje, ali nije.

KAKAV CAR: Romano Obilinović dobio veliki dobitak i upao u kesolovilo!