PAKLENI DUO: Pogledajte kako Mandžukić asistira Ronaldu u novoj pobjedi Juventusa!

Juventus jednostavno melje sve pred sobom i čini se kako je novi Scudetto bliže nego ikad! ‘Stara dama’ danas je bez većih problema odradila gostovanje kod Udinesea. Max Allegri i njegovi momci slavili su rezultatom 0:2, a golove su zabijali Betancur i Cristiano Ronaldo.

RONALDO RASTURA!

Juventus je odlično prošao 2. kolo Lige prvaka i sa stilom napunio mrežu švicarskog Young Boysa. Cristiano je zbog crvenog kartona u Valenciji morao propustiti tu utakmicu, ali se ekspresno već u idućoj utakmici vratio golovima.

Juve je sredio Udinese rezultatom 0:2, a sve je već bilo obavljeno u prvih 45 minuta. U 33. minuti Cancelo je sjajno asistirao Betancuru koji pogađa za 0:1, a samo četiri minute kasnije opet suradnja Mandžukić – Ronaldo, koja sad već redovito rezultira pogotkom. Hrvatski napadač sjajno se snašao u protivničkom 16-ercu te lijepo uposlio Ronalda koji je silovito pogodio za povećanje vodstva u Udinama.

Juventus nakon osam odigranih kola u Serie A ima maksimalnih 24 boda uz sjajnu gol razliku 18:5. Sada slijedi reprezentativna stanka, a u idućem kolu Juve će dočekati Genou. S druge strane Udinese ide kod neugodnog Napolija. Inače, danas nije nastupio Andrija Balić koji ima problema s ozljedom, a njegova momčad nalazi se na slabom 15. mjestu.

Juve je ovom pobjedom pobjegao prvoj pratnji, Napoliju, na ogromnih 9 bodova. Napoli sutra dočekuje Sassuolo.

BREAKING NEWS: RIJEKA IZGUBILA OD GORICE, A ONDA JE STIGLA JEDNA OD NAJTUŽNIJIH VIJESTI U POVIJESTI KLUBA!