PALE SU TEŠKE RIJEČI: Najbolji igrač Ajaxa teško kritizirao VAR i UEFA-u!

Prva uporaba VAR-a u povijesti Lige prvaka i odmah skandal! Tako se najbolje može opisati situacija koja se jučer dogodila na utakmici Ajaxa i Real Madrida…

Real Madrid jučer je opravdao ulogu favorita te je slavio u Amsterdamu kod Ajaxa rezultatom 2:1 iako su mladići ovog nizozemskog velikana pokazali odličan nogomet. No, u prvom poluvremenu dogodio se vrlo čudan trenutak i sudac je morao na famozni VAR.

Naime, u 37. minuti Ajax je došao u vodstvo preko Tagliafica i činilo se kako je sve u redu, ali je sudac Skomina morao pregledati snimku. I ipak je donesena ispravna odluka jer se u jako malom zaleđu nalazio napadač Dušan Tadić. Mnogi sudački eksperti objasnili su kako je donesena ispravna odluka iako su mnogi navijači diljem svijeta negodovali zbog te odluke.

Veliku tugu nakon utakmice pokazao je mladi Frenkie de Jong koji će iduće godine braniti boje Barcelone:

“U Španjolskoj moramo igrati baš kao što smo igrali i večeras, sa smislom i vjerom. Ništa još nije odlučeno, Real Madrid će također osjećati veći pritisak pred svojom publikom. Kao momčad, odigrali smo dobro. Šteta je što nam je poništen gol, ovakve odluke VAR-a lako ide u u korist velikih klubova. Ipak, nastavili smo igrati svoju igru i stvorili prilike nakon toga. Šteta što nismo ostvarili bolji rezultat.”

SRAMOTA OD BARCELONE! Ivan Rakitić napušta klub, a evo tko je zainteresiran za njegove usluge!