POČETAK IZ SNOVA: Evo kako je Mateo Kovačić prokomentirao prvu utakmicu za Chelsea!

Hrvatski veznjak, Mateo Kovačić, jučer je službeno debitirao za engleski Chelsea u važnoj prvenstvenoj pobjedi protiv Arsenala. Plavi su slavili rezultatom 3:2, a Mateo je odigrao posljednjih 30 minuta. Podsjetimo, Hrvat je stigao na posudbu u Chelsea iz španjolskog Real Madrida gdje se nije previše naigrao.

Nakon utakmice trener Chelseaja, Maurizio Sarri, priznao je kako Kovačić još uvijek nije spreman za 90 minuta te kako vjeruje da će postati vrhunski nogometaš, a i očekuje se da će Chelsea imati velike koristi od njega. Također, nakon utakmice Mateo je prokomentirao svoj nastup za Sportklub:

Najprije sam sretan zbog pobjede, najbitnije je da ekipa igra dobro. Osjećam se dobro, još mi nedostaje ritma, ali tek sam se priključio. Dosta radim i napredujem, a to je najbitnije“, rekao je 23-godišnji veznjak dodavši kako mu je bilo bitno pronaći sredinu u kojoj će imati više prilike za igru nego što je imao Realu:

Bilo mi je bitno da nakon tri godine bez kontinuiteta u Madridu pronađem ekipu i trenera koji me želi, a upravo to dogodilo se s Chelseajem . Klub koji me je želio, trener koji mi vjeruje. To mi trenutno treba.

Kova je za kraj prokomentirao svog novog trenera te nam otkrio zanimljivu činjenicu:

On me poznaje dosta dugo, a ja sam gledao dosta njegovih utakmica. Voli igrati, a to je ono najbitnije. Momčad je fenomenalna, s dosta sjajnih igrača i mislim da se neće biti teško uklopiti.

KAKVA DOMINACIJA: KOVAČIĆ DEBITIRAO ZA CHELSEA, A EVO KAKO SU GA PROKOMENTIRALI ENGLEZI!

ALLEGRI PRIZNAO POGREŠKU: ‘Nije bilo dobro, ali ulaskom Mandžukića…’