POČETAK IZ SNOVA: Niko Kovač debitirao pobjedom protiv PSG-a, Sanches postigao golčinu iz slobodnjaka!

Niko Kovač uspješno je započeo avanturu na klupi velikog Bayern Munchena. U sklopu International Champions Cupa, srušio je moćni PSG rezultatom 3:1. Bavarci su prvi dio završili u zaostatku 0:1, a onda su u drugom poluvremenu dodali gas.

Na vratima PSG-a debitirao je legendarni talijanski vratar Gianluigi Buffon. Parižani su poveli u 31. minuti golom Timothyja Weaha. Zanimljivo, radi se o 18-godišnjem sinu Georgea Weaha, igrača protiv kojeg je Buffon upisao prve minute u karijeri!

Kovačeva momčad u 60. minuti izjednačuje rezultat pogotkom veznjaka Martineza. Samo osam minuta kasnije prekrasno je pogodio iz slobodnjaka Renato Sanches, povratnik s neuspješne posudbe iz Swansea Citya. Konačnih 3:1 postavlja Joshua Zirkzee.

Što se tiče trenera PSG-a, Thomasa Tuchela, on se nije previše proslavio u debiju iako treba priznati kako mu nedostaje gotovo kompletni kadar. Mnogi su na zasluženom odmoru zbog Svjetskog prvenstva.

Kovač i njegov Bayern iduću utakmicu igraju za četiri dana u Philadelphiji, a protivnik će im biti Juventus. PSG će iduće kolo ovog turnira imati tek tjedan dana poslije, i to na drugom kraju svijeta, a protivnik će biti londonski Arsenal.

ZBOGOM HRT: EVO NA KOJIM KANALIMA ĆETE MOĆI GLEDATI DINAMO, OSIJEK I HAJDUK!