PODJELA BODOVA U JADRANSKOM DERBIJU: Jesu li Splićani zakinuti za pogodak?

Susret Rijeke i Hajduka u 21. kolu HNL-a nije opravdao status derbija. Momčadi su podijelile bodove, a mnogima je glavna tema poništen pogodak Hajduka.

Splićani zakinuti za pogodak?

Jadranski derbi nije donio pretjerano puno. Siromašna i pomalo dosadna utakmica između Rijeke i Hajduka završila je 0-0. Po mnogima jedini detalj vrijedan spomena je poništen gol Hajdukovog Hamze Barryja iz 14. minute. Hamza je zabio na ubačaj Bradarića, no Jairo je odgurnuo Župarića u tom napadu pa je sudac Jović svirao faul. Klupa gostiju iz Splita je žestoko protestirala, smatrajući da je sve bilo čisto.

Osim toga, sjajnim se obranama isticao Hajdukov golman Josip Posavec. Obrana utakmice mu je definitivno skinuti zicer Jakovu Puljiću u 22. minuti.

DINAMOV PREDSJEDNIK ZABRINUT: Dobit ćemo izgon ako nešto ne poduzmemo!