PRAVI SPEKTAKL: Pogledajte što su danas napravili Kovač i njegov Bayern!

Nogometaši Bayerna, koje vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, ostali su maksimalni i nakon 4. kola Bundeslige nakon što su slavili kod Schalkea s 2:0. Niko i njegovi moci zaista izgledaju fantastično na terenu i teško da će im netko postati konkurencija!

Već u 8. minuti pogodio je James Rodriguez, a u 64. minuti Robert Lewandowski je realizirao kazneni udarac. Bavarci vode s 12 bodova ispred Herthe (10), dok je momčad iz Gelsenkirchena zadnja na ljestvici, još uvijek bez bodova.

James Rodriguez obilježio je dvoboj sa Schalkeom. Kolumbijac je zabio za vodstvo, potom je početkom nastavka promašio nemoguće, s tri metra je pucao pored praznog gola, a onda je izborio penal koji je Lewandowski pretvorio u pogodak.

JE LI OVO NAJSMIJEŠNIJI CRVENI KARTON U POVIJESTI NOGOMETA? RONALDO DOBIO BIZARNO ISKLJUČENJE!

JE LI U PRAVU? OTKRIVENO ŠTO JE RONALDO REKAO SUCU PRILIKOM NEOBIČNOG ISKLJUČENJA!