PREKINUO GOLGETERSKI POST: Ivan Santini zabio bivšem klubu u derbiju i potvrdio status najboljeg strijelca lige!

Nakon uraganskog početka, slijedio je post od čak pet utakmica, sve do susreta Anderlechta i Standarda Liegea. U derbi susretu hrvatski reprezentativac, Ivan Santini, vratio se staroj navici zabijanju pogodaka.

Standard je prvi poveo u zadnjoj minuti prvoga dijela, strijelac je bio Djenepo, to tada je slijedio potpuni preokret. Onda se u drugom poluvremenu ukazao naš centarfor, zabio nekadašnjem klubu u kojeg je stigao iz Kotrijka i poravnao na 1:1.

Nova tri boda Anderlechtu je donio Sanneh u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Bio je ovo Santinijev osmi gol u tek petom nastupu, čime je potvrdio status naboljeg golgetera belgijske Jupiler lige. Prvi pratioc je njegov suigrač Dimata koji na kontu ima pet pogodaka.

Antonio Milić odigrao je svih 90 minuta na stoperskom mjestu i zaradio žuti karton u 41. minuti.

U idućem kolu Anderlecht dočekuje St. Truiden.

BJELICA NEPREPOZNATLJIV: ‘LJUT SAMO KAO RIS, OVO JE BILO NEDOPUSTIVO! ALI…’