RAZLOG JE URNEBESAN: Zidane objasnio zašto je Ramos nestao s terena na pet minuta!

Zidane je zadovoljan, ekipa se vratila pobjedama i na terenu izgledaju jako dobro. Kraljevi su danas slavili na gostovanju kod Eibara 1:2.

Ramos pobjegao s razlogom!

Dvostruki strijelac bio je Cristiano Ronaldo, a odličnu partiju pružio je Luka Modrić koji je asistirao kod prvog pogotka. Luka je također sudjelovao i u akciji kod drugog pogotka koji je donio konačan rezultat.

Međutim, na utakmici se dogodila jedna bizarna stvar. Naime, u 76. minuti Serio Ramos nestao je s terena. Nije ga bilo pet minuta, a okupljene novinare zanimalo je zašto.

Sergio Ramos se malo usr**. Pobjeglo mu je u gaće, pa je odjurio u toalet!“, rekao je smiješnim tonom trener Real Madrida.