SJAJNA NAJAVA NASTAVKA PRVENSTVA: Hajduk se poigrao sa slavnim ukrajinskim klubom!

Hrvatski su prvoligaši na vrhuncu priprema za predstojeći nastavak sezone. Splitski Hajduk je danas ubilježio pobjedu koja će itekako ojačati poljuljano samopouzdanje.

Sjajna najava nastavka sezone

Splitski Hajduk danas je nadmoćno savladao ukrajinski Šahtar iz Donjecka, 4-1. Trener Siniša Oreščanin, na teren je poslao sljedeću jedanaestoricu: Posavec – Tudor, Ismajli, Mikulić Fomitschow – Jurić, Kalik, Palaversa – Caktaš, Jairo – Delić

„Bili“ su poveli pogotkom Mije Caktaša s bijele točke u 21. minuti. Nakon samo dvije minute, Ivan Delić je povećao prednost na 2-0. Šahtar se nakratko vratio u igru pogotkom Dentinha za smanjenje rezultatskog zaostatka na 2-1. Ipak, Hajduk je u 41. minuti došao do 3-1, pogotkom Jaira. Konačnih 4-1 donio je mladi Tonio Teklić, u 61. minuti.

Hajduku je ovo bila treća pripremna utakmica u turskom Beleku. U prvoj je pobijedio Dinamo iz Bukurešta 2-0, a u drugoj je poražen od Grasshoppera 1-0.

U OVOM TJEDNU: Higuain u Chelsea, Piatek u Milan, a hrvatski reprezentativac u Genou!?

DINAMO PRIPREMA JOŠ JEDAN VELIKI TRANSFER! „Najbolji igrač lige“ potpisuje za Modre!