Spektakl Španjolske i Portugala: Nacho izveo majstoriju, Ronaldo zabio čak tri komada!

Reprezentacije Portugala i Španjolske opravdali su očekivanja. U nogometnoj rapsodiji posebnu je majstoriju napravio Nacho, ali i Cristiano Ronaldo koji je već u prvoj utakmici došao do hat-tricka.

Golijada velikana

Španjolci i Portugalci opravdali su očekivanja svojih velikih imena. Cristiano Ronaldo već je u 4. minuti doveo Portugal u vodstvo, a do kraja poluvremena bilo je već 2-1 za Portugalce. Za Portugal je opet zabio Ronaldo, a za Španjolce Diego Costa.

Ubrzo je Španjolska izjednačila, drugim golom Diega Coste. Za rezultat 2-3 u korist Španjolske strijelac je bio fenomenalni Nacho, u 58. minuti.

I konačno, Cristiano Ronaldo je došao do trećeg pogotka iz fenomenalno izvedenog slobodnjaka u 88. minuti.