SUCI STVARNO VOLE JUVENTUS: Pogledajte kako je sudac propustio isključiti Pjanića!

Nevjerojatna utakmica u Milanu! Juventus je s 3:2 pobijedio Inter i tako u samoj završnici spasio utakmicu i izbjegao potpunu komplikaciju u borbi za prvaka u domaćem prvenstvu.

Stara je dama povela u 14. minuti pogotkom Douglasa Coste , a samo četiri minute kasnije se dogodio start koji je obilježio prvo poluvrijeme. Matias Vecino je brutalno nagazio Marija Mandžukića te dobio direktni crveni karton. I to zahvaljujući VAR-u.

Inter je ipak izjendačio na početku drugog poluvremena preko Icardija te čak i poveo u 65. minuti kad je Perišić asistirao Barzagliju za autogol. No, Juve je na samom kraju utakmice napravio nevjerojatni preokret i došao do pobjede 2:3.

Ipak, u 57. minuti drugi žuti karton trebao je dobiti Miralem Pjanić, veznjak Juventusa. No kad je Juve u pitanju onda ovo prođe nekažnjeno… Je li ovo za žuti karton?