SUDAC, KAKO OVO NIJE CRVENI? Pogledajte pogibeljni start Van Dijka zbog kojeg je dobio samo žuti karton!

Liverpool i Napoli u ovim trenucima igraju utakmicu s jako visokim ulogom! U pitanju je osmina finala Lige prvaka, a trenutno rezultat je 1:0 za engleski klub nakon prvih 45 minuta. Hoće li tako ostati? Vidjet ćemo u drugom poluvremenu!

Prekrasan pogodak postigao je Mo Salah u 34. minuti nakon sjajne solo akcije gurnuo je loptu golmanu kroz noge. Vratar je vjerojatno očekivao ubačaj za suigrača, ali Salah je pronašao inteligentniji i naravno puno bolji odgovor.

No, u 13. minuti se dogodio jedan vrlo ružni start Van Dijka. Zvijezda Liverpoola žestoko je startala na Mertensa. Za taj prekršaj dobio je samo žuti karton! Društvene mreže su podivljale jer smatraju kako je ovo čisti crveni karton! Slažete li se? Pogledajte video!