SVAKA ČAST: Mladi hrvatski napadač sjajnom predstavom srušio nizozemskog diva!

Europska liga puna je iznenađenja svake sezone, iznimka nija bila ni ova. U trećem kvalifikacijskom pretkolu slovački Trenčin razbio je velikog favorita, radi se o nizozemskom Feyenoordu. Završilo je nestvarnih 4:0 za slovačku ekipu, a naslovnu ulogu imao je jedan Hrvat.

Mladi 23-godišnji napadač Antonio Mance utrpao je Nizozemcima hat-trick! Mance je prvi pogodak zabio već u 7. minuti, do kraja poluvremena uspio se upisati drugi puta u listu strijelaca, igrala se 37. minuta. Hat-trick je kompletirao u nastavku, za potpuni raspad gostiju pobrinuo se u 63. minuti.

Inače, Antonio je karijeru započeo u Istri, potom se otisnuo u slovenski Domžale gdje je u 41 nastupu zabio 13 puta, da bi ga nogometni put odveo 2017. u Slovačku. Nastupao je i za mlade selekcije U-19 i U-20.

Zbilja večer za pamćenje mladog hrvatskog talenta, koji bi ako ovako nastavi mogao potpuno eksplodirati ove sezone i privući pažnju skauta europskih velikana.