TAKO RADE SVJETSKE KLASE: Pogledajte kako je Mandžukić izborio jedanaesterac za Juventus!

‘Dajte im naslov!’, ‘Juve nema konkurencije!’, ‘Prvenstvo je gotovo’…. ovako nekako vrište talijanski sportski mediji jer Juventus izgleda nezaustavljivo! ‘Stara dama ‘ upisala je novu prvenstveu pobjedu svladavši Torino u gradskom derbiju s minimalnih 1:0. Mandžukić je ‘asistirao’ a pogodak odluke postigao je Cristiano Ronaldo.

Juventus je preko gradskog rivala upisao 15. pobjedu u prvenstvu ove sezone. Jedina ‘mrlja’ je remi protiv Genoe kod kuće kada je kapetan Juventusa bio nepoželjni Leonardo Bonucci. Max Allegri je naučio lekciju pa se Juve vratio pobjedničkim navikama.

Ono što fascinira navijače iz ove utakmice je opet već toliko hvaljen Mario Mandžukić. Hrvatski napadač izborio se za jedanaesterac. Mandžo je fantastično ispratio neopreznog Zazu koji se odlučio vratiti loptu svojem vrataru, Salvadoru Ichazu. Urugvajski vratar nije mogao apsolutno ništa osim srušiti našeg napadača. Sudac je istog trena pokazao na bijelu točku. Dodajmo kako je Ichazo morao prisilno ući u igru već u 20. minuti nakon što se ozlijedio Sirigu.

Zanimljivo, neki sistemi u nogometnom svijetu pišu izborene jedanaesterce kao asistenciju pa se navijači Juventusa s guštom vesele jer iz sinoćnje pobjede pišu asistenciju našem Mandžukić. A pravi peh doživio je hrvatski napadač samo tri minute kasnije.

Naime, Pjanić je fantastično ubacio 16-erac, a Ronaldo je malčice dodirnuo loptu koju je zatim Mandžo prekrasno zakucao za kako se tada činilo 2:0 za Juve. No, sudac je morao poništiti pogodak zbog zaleđa.

NEVJEROJATNA SRAMOTA: EVO ŠTO JE TRENER HOFFENHEIMA REKAO KRAMARIĆU NAKON UTAKMICE!