TAKO SE TO RADI: Pogledajte fantastičan pogodak Kramarića s kojim je spasio Hoffenheim!

I drugi dan Lige prvaka donio nam je mnogo uzbuđenja na zelenim travnjacima diljem Europe. Svi su pričali o derbiju između Juventusa i Manchester Uniteda, ali jednako uzbudljiva utakmica događala se u Lyonu gdje su snage odmjerili Lyon i Hoffenheim. U strijelce se upisao i naš Andrej Kramarić.

Domaći su poveli preko ponajboljeg igrača Nabila Fekira u 19. minuti, a potom i u 28. povećali prednost golom Ndombelela.

S tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku je Kasim zaradio drugi žuti i tako ostavio suigrače u tešku situaciju, ali tračak nade sjajnim je prodorom i pogotkom svojoj ekipu donio Krama u 65. minuti susreta.

U sudačkoj nadoknadi češki igrač Pavel Kaderabek nakon jednog slobodnog udarca pogodio za 2:2 i donio vrijedan bod njemačkom prvoligašu.