TAKO SE VOLI HAJDUK: Bijeli sredili Lokomotivu, a ovo je podatak koji će vas fascinirati!

Hajduk je još jednom potvrdio kako se dobro radilo na zimskim pripremama. Oreščanin i njegovi izabranici danas su na Poljudu svladali Lokomotivu 2:1.

Splićani su na odmor otišli pogotkom Ismajlija u 41. minuti. Rezultat je izjednačio Uzuni u 53. minuti. Konačni rezultat postavio je Mijo Caktaš u 63. minuti.

Hajduk se ovom pobjedom itekako približio četvrtom mjestu koje vodi u Europsku ligu. Ispred njih još uvijek se nalaze Rijeka i Osijek koji imaju po 37 bodova dok Lokomotiva ima 34. Također ispred njih još uvijek se nalazi ugodno iznenađenje prvenstva, Gorica. Oni imaju 30 bodova, samo bod više od Hajduka.

A fascinira odaziv navijača danas. Naime, Hajduk nije igrao pred svojim navijačima točno 126 dana! U goste je stigla Lokomotiva, a najvjerniji navijači Hajduka priredili su sjajnu atmosferu na Poljudu. Sakupilo ih se više od 15 tisuća, a sjeverna tribina “poljudske ljepotice” je bila ispunjena do posljednjeg mjesta.

Utakmica je krenula minutom šutnje za preminule trenere Hajduka Stanka Poklepovića i Ivana Vucova, a Torcida je preko čitavog sjevera razvila koreografiju s likom legendarnog Špace i njegovom izjavom koja će se zauvijek pamtiti: ”Hajduk je vječan i neuništiv”.

NEVIĐENA SRAMOTA: Ronaldu su svi klubovi za koje je igrao čestitali rođendan. Osim jednog…