TAKO TO IZGLEDA KAD NEMA BONUCCIJA U OBRANI: Pogledajte kako se Neymar narugao Barzagliju i Benatiji!

Hoće li nas Neymar napustiti? Pitanje koje si međusobno postavljaju navijači Barcelone. Ipak, on je i dalje s njima, ali mediji ne prestaju pisati o velikom transferu u PSG.

Posljednja magija?

Jučer u ponoć utakmicu u sklopu Internacional Championship Kupa odigrali su Juventus i Barcelona. Bio je to susret finalista Lige prvaka 2014. godine. Može se reći kako je ‘Stara dama’ uspješno osvetila to finale prošle sezone kad su izbacili Barcelonu u polufinalu Lige prvaka.

Naravno, ove utakmice su prijateljskog naboja i većina navijača ih neće shvatiti ozbiljno. I baš jučer smo vidjeli jednu jako dobru i zanimljivu utakmicu. Barcelona je slavila 2:1, a junak utakmice bio je Neymar.

Golove je zabijao u 15. i 26. minuti. Chiellini je smanjio rezultat u 63. minuti, ali do kraja utakmice je ostalo 2:1 za Barcelonu.

Posebno treba istaknuti drugi pogodak španjolskog giganta. Bio je to uistinu prekrasan pogodak u režiji Neymara. Naime, Brazilac je primio loptu na vrhu šesnaesterca, sjurio se prema golu i onda u strašnom trku uspio nanizati čak pet igrača Juventusa te bez problema matirao nesretnog Buffona.  Što se dogodilo nakon toga? Odmah su počeli likovati prije svega navijači Milana, buseći se u prsa kako će tako izgledati obrana Juventusa nakon odlaska velikog majstora, Bonuccija. Vidjet ćemo, vrijeme će pokazati jesu li u pravu…