TO JE NOGOMET: Cijeli madridski stadion se naklonio Iniesti!

Barcelona je sinoć razmontirala Sevillu 5:0 te tako došla do 30. trofeja u španjolskom Kupu. Uskoro će tom trofeju dodati i prvenstvo, a zvijezda večeri svakako je bio legendarni Andres Iniesta, koji je vrlo emotivno proživio tu večer…

Sevilla bez šanse!

Barca je već sve obavila u prvom poluvremenu kad su imali vodstvo od 3:0, a golove su zabijali Messi i dva puta sjajni Suarez. Četvrti gol postigao je upravo Iniesta, dok je peti pogodak djelo Coutinha.

Posebno je bio inspirirani Andres Iniesta, koji će na kraju sezone napustiti svoju voljenu Barcelonu. Bila je to vrlo emotivna večer za njega.

Naime, u 88. minuti Andresu se poklonio cijeli stadion prilikom izlaska sa terena. Sa suzama u očima podigao je trofej na zalasku karijere.

Legendarni Andres zabio je nekoliko važnih pogodaka, a posebno treba izdvojiti pogodak Chelseaju u kontroverznoj utakmici u Londonu s kojim je njegova Barcelona prošla u finale Lige prvaka. Drugi pogodak odnosi se na finale Svjetskog prvenstva 2010. godine protiv Nizozemske u Južnoj Africi.