TO JE PRAVA KLASA: Pogledajte kako je Rakitić uništio trojicu pa lijepo namjestio gol Barcelone!

Barcelona je sinoć odigrala još jednu fantastičnu utakmicu u domaćem prvenstvu. Kod kuće su razbili Villarreal 5:1, a jedan od najboljih na terenu bio je naš Ivan Rakitić.

Golove za Barcelonu postizali su Coutinho, Paulinho, Messi te dva puta Dembele. Jedini pogodak za goste djelo je Sansonea. A poseban trenutak dogodio se pred krajem utakmice.

Igrala se 87. minuta kada je Raketa dobio loptu 40-ak metara od gola, sletio se s desne strane pa nanizao trojicu ‘žutih’ i na kraju pripremio savršenu šansu mladom Francuzu Ousmaneu Dembeleu.

Rakitić je u 65. minuti ušao u utakmicu i do kraja sudjelovao u sjajnoj igri Barce. Ovaj gol uistinu je sjajan, posebno kad znamo da Raketa nije igrač poznat po naročitoj brzini… Ovdje je opravdao svoj nadimak.

Dodajmo još kako je genijalni Andres Iniesta odigrao predzadnju utakmicu u dresu Barcelone na Nou Campu.