VEĆ IMAMO GOL SEZONE: Pogledajte što je Immobile napravio obrani Napolija!

Jučer je započela nova sezona talijanske Serie A. Prvo smo vidjeli prekrasnu utakmicu između Chieva i Juventusa. ‘Stara dama’ napravila je veliki preokret te slavila 3:2. No, još jedna ljepotica odigrala se i u večernjem terminu. Napoli je na gostovanju u Rimu srušio Lazio 2:1.

Lazio je poveo u 25. minuti pogotkom Cire Immobilea. Prošlosezonski najbolji strijelac lige (29) i jedan od deset najučinkovitijih aktivnih strijelaca Serije A postigao je pogodak vrijedan kandidature u uži krug najljepših golova tek započete sezone. Talijan je uspio nasamariti čak trojicu igrača odjednom. Smiješnim je napravio Albiola, Ruija i Koulibalya.

Ipak, Napoli je stigao do izjednačenja u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Pogodak za izjednačenje postigao je poljski napadač Arkadiusz Milik. Ali to nije bilo sve…

Napoli je stigao do vrlo vrijedne pobjede nakon što je u 59. minuti pogodio sjajni Lorenzo Insigne.

Pojedini talijanski novinari navode kako će Napoli, uz Inter, biti glavni protivnik Juventusu u borbi za novi Scudetto. Što mislite, može li Carlo Ancelotti vratiti Scudetto u Napulj?

IPAK JE UČIO OD NAJBOLJEG: POGLEDAJTE NOVU MAJSTORIJU VELIKOG MESSIJA!

BREAKING NEWS: Veliko šok u Milanu! Ivan Strinić privremeno prekida karijeru zbog problema na srcu!