LUDNICA U ŠVICARSKOJ: Velika tuča navijača Osijeka i Luzerna! Osijek uspio proći u 3. pretkolo!

Navijači Osijeka očito su se htjeli istaknuti na gostovanju kod Luzerna. Osijek je u prvoj utakmici slavio 2:0, a u uzvratnoj utakmici bolji je bio Luzern 2:1.

Dva pogotka za Luzern postigao je Tomi Jurić. Radi se o 25-godišnjaku koji je čak igrao u Lokomotivi te Interu iz Zaprešića. U 72. minuti rezultat je smanjio Ejupi.

Navijači Osijeka ‘briljirali’

Prema informacijama iz Švicarske, navijačka skupina Kohorta, odnosno navijači Osijeka napali su domaće navijače koji su se okupili u jednom kafiću. Tučnjava je trajala više od dvije minute, a zanimljivo kako blizu događaja nije bilo policije.

Tučnjava se dogodila prije utakmice.

Podsjetimo, naš Osijek branio je 2:0 iz prve utakmice. Uspješno su obavili zadatak u Švicarskoj te su se plasirali u 3. pretkolo Europske lige. U Osijek će tako doći jedna od najpoznatijih europskih momčadi, a radi se o nizozemskom PSV-u.