VELIKE POHVALE: Evo što je najpoznatiji talijanski list napisao za Mandžukića!

Juventus je u subotu u gradskom ogledu s Torinom u 16. kolu talijanskog prvenstva ubilježio 15. pobjedu. Među najboljima na terenu, ako ne i najbolji, bio je hrvatski napadač Mario Mandžukić.

Pobjednički, ujedno i jedini pogodak na utakmici djelo je Cristiana Ronalda nakon realizacije jedanaesterca u 70. minuti. Vodeći se svojim geslom kako izgubljena lopta ne postoji, najstrožu kaznu izborio je Mario Mandžukić

Tri minute kasnije Mario Mandžukić postigao je gol i za 2:0, no pogodak je poništen zbog Ronaldovog zaleđa prilikom centaršuta u Torinov kazneni prostor.

“Juventus je pobjedu stekao zbog Marija Mandžukića i neprobojne obrane”, analizirala je Gazzetta dello Sport u recenziji Derbyja della Mole i posebno pohvalila Mandžukićev doprinos.

“Žrtva i konkretnost ključni su principi Juventusove sadašnjosti. Tradicija se nastavlja osobito zahvaljujući Mariju Mandžukiću. Protiv Intera je u prošlom kolu zabio ključni gol, a protiv Torina je izborio jedanaesterac. Nema sumnje – Super Mario utjelovljenje je Juventusa”, prepun je hvalospjeva bio talijanski sportski dnevnik.

TO SU NAVIJAČI: KOHORTA POMOGLA SVOM VOLJENOM KLUBU DA DANAS IGRA PROTIV INTERA PA NAPRAVILA POTEZ VRIJEDAN DIVLJENJA!

LUKA MODRIĆ ODLAZI IZ REALA! Poznati španjolski novinar otkrio zašto dolazi do rastanka!

NIŠTA BEZ NJEGA: TKO JE NAJBOLJI ZA BARCU? MESSI BIRA IZMEĐU TRI SUPERZVIJEZDE!