VELIKO IZNENAĐENJE: Švicarska izgubila od 96. reprezentacije svijeta!

Kada ne igraju utakmice u sklopu Lige nacija, pojedine reprezentacije u rasporedu imaju prijateljske utakmice koje ipak nisu u potpunosti nestale. Tako su jučer snage odmjerili Švicarska i Katar, koji se nalazi na 96. mjestu prema FIFA-inoj ljetstvici. Utakmica je odigrana u Luganu, a gosti su neočekivano slavili 0:1.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Akram Afif, 21-godišnjak iz Al-Sadd. Mladi nogometaš poentirao je u 86. minuti utakmice.

Utakmica je bila u totalnoj dominaciji Švicarske, ali pogodak nisu vidjeli. Posjed lopte bio je čak 59%, a također su imali 17 udaraca, no samo 4 su išla u okvir vrata. Tu je bilo i čak 9 kornera za Švicarsku. A s druge strane Katar je bio dosta siromašan jer su uputili samo 2 udarca u okvir gola.

U napadu Švicarske od prve minute našao se igrač Dinama, Mario Gavranović. Mario je odigrao samo prvih 45 minuta. Umjesto njega ušao je Albian Ajeti.

Švicarci će 18. studenog odigrati utakmicu protiv Belgije u sklopu Lige nacija. U istoj skupini danas je na rasporedu sraz između Belgije i Islanda. Švicarska je trenutno vodeća momčad u toj skupini, ali samo zbog bolje gol razlike.

VATRENA NAJAVA: LUIS ENRIQUE I KAPETAN RAMOS ODRADILI PRESICU UOČI DVOBOJA PROTIV HRVATSKE!

U TORINU NE MIRUJU: Juventus želi nesretnog Barceloninog igrača!

KLOPP NIJE ZLOPAMTILO: LIVERPOOLOV TRENER ŽELI IGRAČA KOJI MU JE UNIŠTIO OBITELJSKI DOM!