Hrvatski napadač Andrej Kramarić u sjajnom je golgeterskom nizu. Krama je ponovno bio strijelac u 11. kolu protiv Augsburga u kojem je Hoffenheim slavio 2:1. To je ujedno četvrti Kramarićev gol u zadnje četiri utakmice.

Joelinton je u 65. minuti prošao po lijevoj strani te potom pronašao natrčalog i usamljenog Kramarića, koji je bez problema zabio na bližoj stativi i donio vodstvo Hoffenheimu.

Bio je to šesti gol našeg reprezentativca ove sezone. Krenuo je protiv Freiburga početkom rujna, potom je zabio protiv RB Leipziga krajem rujna, a onda dva puta matirao vratara Lyona u Ligi prvaka kod kuće a jednom i u gostima.

Pobjedu Hoffeu donio je Nelson u 83. minuti susreta, trenutno se nalaze na petoj poziciji.

Engleski velikan nudi astronomsku svotu za Interovog kapetana!

BRAVO MAJSTORE: Izbornik Zlatko Dalić izabran za najboljeg trenera u Europi!