Hrvatska će i nakon 2. kola ostati na prvom mjestu u skupini D. Fantastičnom igrom izabranici Zlatka Dalića doslovce su masakrirali očajnu Argentinu rezultatom 3:0!

HRVATSKA = STRAŠNO MOĆNA

Prvi dio prošao je bez pogodaka. Gledali smo vrlo izjednačenu utakmicu, a onda pravi spektakl u drugih 45 minuta.

Argentince je načeo Ante Rebić u 53. minuti nakon nevjerojatne pogreške vratara Caballera koji je loše ispucao loptu, a naš napadač je prekrasnim voleom pogodio za 1:0. Naši su i dalje dominirali nakon tog pogotka dok su Argentinci zaista bili nemoćni.

U 80. minuti pogađa Luka Modrić. Naš kapetan prekrasno je pogodio desnu stranu Caballera. Taj pogodak nas je itekako podsjetio na gol Modrića Manchester Unitedu kad je Luka bio na početku u Real Madridu.

Konačnih 3:0 postavlja Ivan Rakitić nakon nesebične asistencije Kovačića.