Manchester United danas je stigao do pete pobjede u nizu. Danas su pred svojim navijačima sredili Middlesbrough 2:1.

Leadbitter je goste doveo u vodstvo u 67. minuti, ali Martial i Pogba pogocima u 85. i 86. minuti, doveli su Vragove do velikog preokreta i vrijedne pobjede.

Ibra kao kung fu majstor

Ipak, United se možda ne bi tako mučio da sudac nije poništio čisti pogodak Ibrahimovića. Igrala se 39. minuta, a Ibra je postigao spektakularan pogodak, ali sudac je vidio prekršaj nad Valdesom, koji je očigledno zakasnio na loptu. S tim pogotkom Ibrakadabra bi se izjednačio s Messijem po broju golova u 2016. godini, ali ovako je ostao iza njega za samo jedan gol.

U preostalim utakmicama treba izdvojiti kako je Chelsea stigao do 13. pobjede zaredom. Stradao je Stoke 4:2. Engleski prvak Leicester sredio je West Ham našeg Slavena Bilića, slavili su s minimalnih 1:0, a strijelac je bio Slimani.

Od 18:30 igraju Liverpool i Manchester City.