Inter je uz puno muke stigao do nova tri boda te tako stigao do četvrte pobjede u nizu! Na vrlo teškom gostovanju svladali su Udinese 2:1. Glavni igrač Intera bio je hrvatski nogometaš Ivan Perišić koji je postigao dva pogotka.

Ivan Perišić heroj

Domaća momčad povela je u 17. minuti pogotkom Jankta, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena izjednačio je Ivan Perišić preciznim udarcem nakon sjajnog proigravanja Maura Icardija.

U drugom dijelu Inter je bio bolja momčad, a svoju dominaciju tek su naplatili u 87. minuti utakmice. Perišić je postigao i pogodak odluke, a asistirao mu je portugalski veznjak Mario.

Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu i dobio žuti karton, a u redovima domaćina Stipe Perica je ušao u 72. minuti.

Naš nogometaš ove sezone ima šest pogodaka u prvenstvu. Nerazzurri su ovom pobjedom stigli Milan te sad zajedno imaju po 33 bodova na petom mjestu tablice, ali Rossoneri imaju dvije utakmice manje.