Večeras smo nastavili s Ligom prvaka. Juventus je kod kuće rasturio Barcelonu 3:0, a prvi igrač utakmice je Paulo Dybala, koji je postigao dva pogotka.

Juventus strašno napaljen

Od samog početka utakmice vidjelo se da igrači Juventusa žele osvetu za finale Lige prvaka 2015. godine, i osveta se dogodila. Sa stilom, reći će mnogi. Ipak, nije sve gotovo, jer to je Barcelona.

Dybala je već u 7. minuti načeo Barcelonu. Asistirao mu je Cuadrado. Mladi Argentinac u 22. minuti povisuje vodstvo na 2:0. S tim rezultatom otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu ništa novo, Juve je i dalje sjajan te će u 55. minuti sjajni Chiellini zabiti treći pogodak za Staru damu.

Juve je zasluženo slavio protiv moćne Barcelone, koja iza sebe ima tjedan iz noćne more. Nakon poraza od Malage sada imaju ogroman zaostatak za nadoknaditi. Ako su nadoknadili 0:4 iz Pariza, zašto onda ne bi i 0:3 iz Torina? Sve ćemo vidjeti već idući tjedan…