Mandžo show! Tako bi se najkraće mogao opisati pravi spektakl koji su pružili Juventus i Atalanta u večerašnjoj utamici.  Juve je slavio 3:2 i plasirao se u četvrtfinale talijanskog kupa.

Mandžo glavni u Juventusu

Juventus je od samog početka pokazao da je puno bolja momčad. Dybala je prekrasnim pogotkom načeo goste u 22. minuti na asistenciju Mandžukića. Hrvatski napadač u 34. minuti povisuje vodstvo domaćina, a u ulozi asistenta ovog puta je sjajni Dybala. S tim rezultatom se išlo na odmor.

Atalanta ove sezone izgleda jako dobro, a dokaz tome je da su uspješno vezali čak 6 pobjeda u nizu tijekom listopada i studenog. Dobru formu pokazali su i u nastavku ove utakmice. Konko je u 72. minuti smanjio na 2:1, ali samo tri minute kasnije Pjanić vraća na dva gola zaostatka.

U 81. minuti nadu Atalanti daje 18-godišnji Emmanuel Latte Lath, ali na semaforu ostaje 3:2.  Juventus je zaslužio prolazak dalje, ali Atalanta je pokazala zašto je ugodno iznenađenje u Italiji ove sezone.