Bajka se nastavlja! Niko Kovač nastavio je veliku senzaciju i danas. Njegov Eintracht sredio je Darmstadt 2:0. Veliki doprinos u pobjedi dao je naše Ante Rebić, koji je zabio drugi pogodak na utakmici.

I dalje na trećem mjestu

Zvuči zaista nevjerojatno da je Frankfurt prošle sezone jedva ostao u prvoj ligi. A danas se nalazi u zoni Lige prvaka! Još puno utakmica je ostalo do kraja sezone, ali fascinira transformacija koju je napravio upravo hrvatski trener Niko Kovač. Njemački mediji hvale ga svakom prilikom, i to s razlogom. Navijači su također jako ponosni na dosadašnje rezultate.

SPEKTAKULARNO: Nogometni rekordi prije i poslije Messija!

Prvi gol na utakmici za frankfurtski klub postigao je Makoto Hasebe u 74. minuti iz penala, a 23-godišnji Rebić, koji je došao ljetos na posudbu iz Fiorentine i koji u Eintrachtu igra na poziciji lijevog krila, sedam minuta prije kraja zabija na dodavanje klupske legende Alexandera Meiera.

Ispred Kovača i društva sada su samo Leipzig i nedodirljivi Bayern Munchen.