Ikera Casillasa mnogi danas vide kao jednog od najvećih vratara u povijesti nogometa. Legendarni španjolski vratar danas ima 35 godina i vrlo dobro brani u Portu.

Nevjerojatna obrana za pobjedu

Porto je u derbiju 20. kola portugalskog prvenstva na svom stadionu s 2:1 dobio Sporting. Odlični Soares je zabio dva pogotka za Porto, a Ruiz je zabio tek utješni gol za Sporting.

Ipak, najbolji potez na utakmici djelo je velikog Casillasa koji je s veličanstvenom obranom u posljednjoj minuti spasio svoju momčad.

“Rekao sam Ikeru da je on dobio utakmicu s tom obranom. Fantastično!”, poručio je nakon utakmice trener Sportinga Jorge Jesus.

Porto je pobjedom skočio na prvo mjesto s 47 bodova, dva više od Benfice, koja ima i utamkicu manje. Sporting je treći s 38 bodova.